A1GLOBAL Manifesto

YERELLEŞMİŞ ULUSLARARASI PAZARLAMA

Her bölgesel ofisimize geliştirdiğimiz pazarlama stratejileri sayesinde dünyadaki diğer birimlerimizle karşılıklı asimetrik ticaret yapabilme kabiliyeti sağlıyoruz.

TEK NOKTADAN ÇOKLU TEDARİK

2010 yılından bu yana geliştirdiğimiz ERP yazılımı ile yurt dışı ofislerimizin tedarik kabiliyetlerini en üst seviyeye çıkardık. Böylece farklı sektörlere ait ürünlerin tek platformdan tedarik edilmesine olanak tanıyoruz.

DİJİTAL SÜREÇ

Teklif alma, teklif verme, sipariş ve lojistik takip ve detaylı raporlar ile tüm bu süreçlerini dijitalleştirerek uluslararası ticarette ithalat ve ihracat operasyonlarını çok kolay ve hızlı hale getirdik.

GÜÇLÜ ORGANİZASYON

Tüm bu süreçleri yönetirken güçlü tedarikçi alt yapısı ile birlikte hareket ediyoruz. A1GİM, global inovatif marketing, küresel bazda dağıtım kanalı olmayı hedefleyen ve 2010'dan bu yana sürekli kendini geliştiren bir şirkettir. A1GİM, Türkiye Fortune 500 listesinde ve Türkiye İhracatçılar Meclisi'nde farklı sektörlerde ilk binde yer alan bir pazarlama organizasyonudur.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Ekonomik ve sosyal hayatımızda elde ettiğimiz ve edeceklerimizin geleceğe taşınabilmesi ancak sürdürülebilirlikten geçer. Sürdürülebilirlik felsefesiyle 2010 yılında kurduğumuz ekosistem sayesinde ihtiyaç duyulan güven, istikrar, kalite için var gücümüzle çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.

Partnerlerimizle birlikte başardık